Czytelniku! Lubisz kupować książki, ale wciąż brakuje Ci pieniędzy na nowe pozycje? Przychodzisz do naszej biblioteki w celu wypożyczania, ale chciałbyś mieć w domu własne egzemplarze? Nie martw się, z nami możesz wygrać vouchery o wartości: 100 zł, 80 zł i 50 zł do wykorzystania w księgarni Globus w Wieluniu! To proste. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut swojego cennego czasu na dotarcie do naszej biblioteki i zaledwie kilka sekund na… zrobienie sobie selfie w naszym pomieszczeniu! Szczegóły w regulaminie:

Pobierz Regulamin konkursu

Pobierz Zgodę na udział w konkursie